Stěhování bytů, firem, cenností, těžkých břemen

Potřebujete pomoci se stěhováním? Máte toho opravdu hodně, co všechno potřebujete přestěhovat? Firma Manus Vám pomůže zajistit veškerý servis, který potřebujte pro úspěch takového zásadního rozhodnutí.

Ať už se jedná o stěhování strojů či stěhování bytů, nebo stěhování kanceláří či firem, jsme schopni Vám pomoci až do té míry, že stěhování pro Vás nebude dřina a starost, ale radost z dobrého rozhodnutí.

Stěhování se zkušenými profesionály

Od roku 1990, kdy naše firma Manus poskytuje stěhovací služby, jsme nasbírali tolik zkušeností, že Vám rádi navrhneme konkrétní postupy a návrhy na přípravu i průběh stěhování. Vše Vám zpracujeme tak, aby bylo dosaženo maximálního efektu za co nejnižší ceny. Nejste si jisti jak rozmístit nábytek v nových prostorách? I tady Vám rádi pomůžeme a navrhneme rozmístění jednotlivých kusů nábytku i ostatního vybavení.

Našim zákazníkům poskytujeme:

  • Stěhování bytů
  • Stěhování kanceláří
  • Stěhování firem
  • Další stěhovací služby
  • Autodoprava

Firma Manus se nesoustředí pouze na stěhování Praha, ale na kompletní stěhovací služby po celé ČR.

Našim zákazníkům poskytujeme veškerý a kompletní servis, o čemž svědčí i bohaté reference. Naše firma Vám nabízí stěhovací služby i v případě, že máte speciální požadavky, jako například stěhování automobilu pro reklamní účely nebo vyzdvižení předmětu do výše či jiného místa. Firma Manus má veškerá důležitá pojištění, která ochrání veškeré Vámi svěřené předměty.

Vhodné obaly jsou nutnost

Rádi Vám zapůjčíme vhodné obaly, krabice, nebo bedny pro přepravu drobnějších předmětů. Veškeré předměty určené k přestěhování Vám zabalíme, aby nedošlo k jejich poškození.

Kontaktujte nás a domluvte si nejvhodnější termín! Rádi Vám vyjdeme vstříc v každém Vašem přání či požadavku.

Stěhování Manus, spol. s r.o.

Stehovani.net - stěhujeme

Stěhování Praha,
stěhování ČR,
firmy, domácnosti,
těžká břemena, stroje,
stěhovací služby.

Volejte stěhovací firmu:
602 294 480
777 294 480
603 275 351

Copyright 2011-2021 (c) | design and webBuilding (c) René Duchek