Autodoprava

Potřebujete odstěhovat nebo bezpečně odvézt Vaše vybavení a ostatní předměty? Hledáte vhodné auto, které by přestěhovalo Váš náklad? Společnost Manus, s.r.o. vlastní ve svém autoparku dostatek vhodných automobilů, které Vám bezpečně přestěhují nejen byty a kanceláře, ale například i těžké stroje či umělecké předměty.

Stěhovací služby Vám poskytujeme skříňovými vozy o objemech 12 - 45 m3. Všechny naše vozy jsou uvnitř polstrovány a vybaveny upínacím zařízením k fixaci stěhovaných předmětů v nákladovém prostoru. Jedině tak je dosaženo maximální bezpečnosti při autodopravě. Samozřejmostí je pravidelně udržovaná i čistota uvnitř nákladového prostoru. Váš stěhovaný nábytek zůstane za každých okolností čistý a nepoškozený!

Objednejte si autodopravu!

Stěhovací vozy

Jak bezpečně naložíme nákladní automobil, tak abychom nepoškodili Vaše předměty? Pro snadnou manipulaci při stěhování, snadnému a bezpečnému naložení, jsou naše stěhovací vozy vybaveny zvedacími hydraulickými čely s nosností 500 - 1500 kg, výsuvnými rampami a radiostanicí pro spojení na náš dispečink.

Při velkých objemech stěhovaných předmětů jsme schopni na stěhovací auto připojit nákladní přívěs. Celková stěhovací souprava pak dosahuje 65 m3! Naše stěhovací vozidla splňují náročné emisní podmínky pro provoz v centru města. Typy stěhovacích vozů, kterými Vás stěhujeme:

  • Dodávková vozidla shydraulickým čelem - 17 cbm
  • Vozidla o objemu nákladového prostoru 28 cbm
  • Iveco Cargo  34 cbm
  • Renault Midlum 40cbm

Stěhovací výtahy

Potřebujete opravdu velmi rychlé stěhování? Stěhování firem či bytů okny nebo otvory v budovách až do výšky 37 m pro nás není žádný problém. Jsme vybaveni stěhovacím výtahem s plošinou, kterým velmi jednoduše a opravdu rychle odstěhujeme Vaše vybavení z vyšších pater. Celý tento proces urychluje klasické stěhování o cca 50%! Naše výtahy firmy Euroblitz mají nosnost až 400kg!

Stěhováci Manus doporučují: Specielně na autodopravě, resp. na vozech, které Vás budou stěhovat, se nevyplatí šetřit. Přes „někoho" dojednaná autodoprava nemá své vozy vybaveny polstrováním a většinou ani nedokážou náklad uvnitř nákladového prostoru dostatečně zafixovat. Během autodopravy pak může velmi snadno dojít k poškození stěhovaného nákladu. Rovněž i čistota nebývá nikterak valná.

Stěhování Manus, spol. s r.o.

Stehovani.net - stěhujeme

Stěhování Praha,
stěhování ČR,
firmy, domácnosti,
těžká břemena, stroje,
stěhovací služby.

Volejte stěhovací firmu:
602 294 480
777 294 480
603 275 351

Copyright 2011-2021 (c) | design and webBuilding (c) René Duchek